Віра Рімша

Віра Рімша працювала у Палацi 3 1948 року, була професійною актрисою, за­коханою в театр, i цю лю­бов передавала дiтям. "Інтелігентна людина, чуйний та мудрий педагог, так згадують про неї її учні. Творчий почерк Театру Юного глядача який вона очолюва­ла, відрізнявся від шкiль­них драмгуртків високою сценічною культурою.

Лiдiя Майгур​

Лiдiя Майгур - досвідчений педагог i майстер художньої вишивки. Про неї згадують як про людину спокійну та чуйну. Пicля ypoків 6агато дiвчат поспішали у теплу та затишну кiмнату, де на них чекала привітна Лiдiя Іванівна - ке­рiвпик гуртка художньої вишивки. Вона допомага­ла дівчатам пiд6ирати ни­тки за кольором та склада­ти кuмпозпцiї ...

Марiя Павленко

Керiвник танцювального гуртка Марiя Павленко –досвiдчсниний педагог i про­фссiйна 6алерина Xapкiв­ського театру опери та ба­лету. Тапцювальним колс­ктивом Рiвенського Пала­цу піонерів почала керува­ти 3 1949 року. Умов для занять 6алетним мистецт­вом не було ....

Ала Степанівна Косар

Бібліотеку Палацу започатковано у 1959 році молодим спеціалістом Косар Аллою Степанівною, яка і по сьогоднішній день є керуючою бібліотекою. На той час бібліотека поєднувала функції книгозбірні, читальної кімнати, ігрової кімнати та учбової аудиторії

Євгенія Василівна Ємельянова

У 1957 році прийшла в палац піонерів та школярів Євгенія Василівна Ємельянова і очолила гурток художньої вишивки. Ще в дитинстві вона милувалася вишитими сорочками своєї бабусі.

Пальман Володимир Михайлович

У подальші роки театральне життя в Палаці не затухало. Студія молодіжного театру для старшокласників в 70-х – 80-х роках користувалася в місті великою популярністю. Керівником та режисером цієї студії був Пальман В.М.

Троцюк Ганна Олександрівна

1 квітня 1977 року, хочете вірте, а хочете ні, я вперше переступила поріг Рівненського палацу піонерів та школярів. Моя посада – методист за місцем проживання. Був якийсь острах, бо напрямок роботи – абсолютно новий. Тоді думалось, що це ненадовго, що звільниться десь  в школі місце вчителя математики і я перейду працювати за спеціальністю.

Євгенія Василівна Ємельянова

У 1957 році прийшла в палац піонерів та школярів Євгенія Василівна Ємельянова і очолила гурток художньої вишивки. Ще в дитинстві вона милувалася вишитими сорочками своєї бабусі. Пізніше у неї з‘явилося бажання вишивати самостійно красиві узори доріжок та рушників. Так почалися творчі пошуки, перші самостійні роботи.

Пальман Володимир Михайлович

У подальші роки театральне життя в Палаці не затухало.

Закрыть меню