Віра Рімша

Віра Рімша працювала у Палацi 3 1948 року, була професійною актрисою, за­коханою в театр, i цю лю­бов передавала дiтям. "Інтелігентна людина, чуйний та мудрий педагог, так згадують про неї її учні. Творчий почерк Театру Юного глядача який вона очолюва­ла, відрізнявся від шкiль­них драмгуртків високою сценічною культурою. Ре­пертуар театру був насиче­ним i різноманітним.

Лiдiя Майгур​

Лiдiя Майгур - досвідчений педагог i майстер художньої вишивки. Про неї згадують як про людину спокійну та чуйну. Пicля ypoків 6агато дiвчат поспішали у теплу та затишну кiмнату, де на них чекала привітна Лiдiя Іванівна - ке­рiвпик гуртка художньої вишивки. Вона допомага­ла дівчатам пiд6ирати ни­тки за кольором та склада­ти кuмпозпцiї, багато корисних порад вониотримували від педагога i дiли­лися з нею своїми найтаємнішами секретами. Гурток мав свою постійну виставку кращих робіт. ...

Марiя Павленко

Керiвник танцювального гуртка Марiя Павленко –досвiдчсниний педагог i про­фссiйна 6алерина Xapкiв­ського театру опери та ба­лету. Тапцювальним колс­ктивом Рiвенського Пала­цу піонерів почала керува­ти 3 1949 року. Умов для занять 6алетним мистецт­вом не було ....

Ала Степанівна Косар

Бібліотеку Палацу започатковано у 1959 році молодим спеціалістом Косар Аллою Степанівною, яка і по сьогоднішній день є керуючою бібліотекою. На той час бібліотека поєднувала функції книгозбірні, читальної кімнати, ігрової кімнати та учбової аудиторії (використовувалась клубом інтернаціональної дружби, який був створений і керувався бібліотекарем Косар А.С.

Євгенія Василівна Ємельянова

У 1957 році прийшла в палац піонерів та школярів Євгенія Василівна Ємельянова і очолила гурток художньої вишивки. Ще в дитинстві вона милувалася вишитими сорочками своєї бабусі. Пізніше у неї з‘явилося бажання вишивати самостійно красиві узори доріжок та рушників. Так почалися творчі пошуки, перші самостійні роботи.

Пальман Володимир Михайлович

У подальші роки театральне життя в Палаці не затухало. Студія молодіжного театру для старшокласників в 70-х – 80-х роках користувалася в місті великою популярністю. Керівником та режисером цієї студії був Пальман В.М. В роботі з юними акторами Володимир Михайлович ставив за мету розвивати природні здібності дітей, зацікавлювати, художньою вигадкою, допомагати школярам діяти в сценічних умовах захопливо розкривати зміст ролей. Головною задачею керівника було правильно підібрати репертуар, щоб він був цікавим і відповідав віковим особливостям дітей. Вдало були підготовлені вистави : “Звичайне диво” Є. Шварта, Варшавський набат” В. Коростильова – вони були показані школярам міста та мали успіх.

Закрыть меню